SteelSeries’den oyuncular için düşük gecikmeli kablosuz mouse

Oyun dünyasında yeni teknolojilerin gelişmesiyle birlikte konfor, oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu konulardan biri oluyor. Konforlu bir oyun alanı ve deneyimi için sunulan yeni teknoloji olanakları, oyunculara yer ve zaman fark etmeksizin eşlik ediyor. Üst düzey teknolojiyle hayat bulan 2.4Ghz kablosuz bağlantılı SteelSeries ürünleri, oyuncuları yeni bir oyun deneyimine davet ediyor.

Oyunculara yer ve zaman fark etmeksizin kesintisiz hizmet veren SteelSeries, ürünlerinde kullanılan 2.4Ghz kablosuz bağlantı teknolojisi birçok ekipmanda ön plana çıkıyor. Kablolu bağlantıdan kablosuz bağlantıya geçilen yeni dönemde oyuncuların en çok aradığı özellik gecikmesiz ve uzun ömürlü ürünler oluyor. Bu ihtiyacın giderilmesinde önemli rol oynayan 2.4Ghz kablosuz bağlantı teknolojisi sayesinde oyuncular, ultra düşük gecikmeli olarak oyun keyiflerini sürdürebiliyor. Bu teknoloji sayesinde kablolu ekipmanlardan kablosuz ekipmanlara geçiş süreci, oyuncular için benzersiz bir deneyime dönüşüyor.

Kablolu mu kablosuz mu?

Oyun dünyasında yeni bir devri başlatan bu soru ile birlikte ekipmanlar arasındaki değerlendirmeler devam ediyor. Oyuncuların oyun alanı konforunu zenginleştiren kablosuz bağlantılı ürünler bilgisayara olan bağı ortadan kaldırırken, yer ve zaman fark etmeksizin yeni bir oyun deneyimi sunuyor. Amatör ve profesyonel oyuncuların bu yeni döneme adapte olmalarını zorlaştıran en büyük soru işareti ise gecikme ve pil ömrü sorunları oluyor. Günümüz kablosuz bağlantılı ekipmanlarda kullanılan 2.4Ghz kablosuz teknoloji sayesinde oyuncular, tamamen özgür bir şekilde oyun deneyimlerini yaşayabiliyor. Ultra düşük gecikmeli oyun sınıfı, 2,4Ghz kablosuz teknolojiyi kullanarak oyun keyfinden hiçbir ödün vermeden oyuna devam ediyor.

2.4Ghz kablosuz bağlantı teknolojisinin SteelSeries ürünlerinde sunduğu güven ile birlikte oyuncular, kablosuz ekipmanlara karşı yeni bir bakış açısı kazanıyor. Bu teknolojinin sunduğu 1000 Hz/1 ms değerine erişebilen çeşitli veri alışverişi hızları sayesinde hiçbir gecikme yaşanmadan oyun performansı üst düzey şekilde oyuncularla buluşuyor. Bu sayede hiçbir kısıtlama olmadan istenilen yer ve zamanda oyun keyfi devam ediyor. Kablonuzu bir kenara bırakın, 2.4Ghz kablosuz teknolojisi ile zafere koşun.

Yüksek verimlilik

Kablosuz ekipmanlarda akla ilk gelen sorulardan bir diğeri ise pil ömrü oluyor. Kablolu mouse ve kablosuz mouse arasındaki en temel özelliklerden biri de bu. Kablolu bir mouseun şarj edilmesi gerekmezken, kablosuz mouse kullanan oyuncuların şarj ile ilgili sorunları olabiliyor. Gelişen 2.4Ghz teknoloji ile pil ömrü için yüksek verimlilik de sağlanabiliyor.

SteelSeries kablosuz ekipmanlarında sunulan 400+ saat pil ömrü ile hız kesmeden devam eden rekabet dolu maçlarda pil ömrünü dert etmek sorun olmaktan çıkıyor. SteelSeries kullanıcıları, yüksek verimlilik modu ve diğer ayarlara 2,4Ghz modundayken SteelSeries Engine programı üzerinden erişebiliyor. SteelSeries ekipmanları arasında yer alan Rival 300 Wireless, Rival 650 Wireless ve Aerox 3 Wireless, 2.4Ghz teknolojisi ile oyun sınıfına yeni bir imza atıyor.

En iyi nişanlar artık daha hafif

Kablosuz mouselar için ortaya atılan bir diğer düşünce ağırlık konusundaki endişe. SteelSeries’in 2020 yıl sonunda piyasaya sunduğu Aerox 3 Wireless ile bu sorun geride kalıyor. Oyuncuların rekabetçi oyunlarda göstermesi gereken reflekslerindeki performans artışı artık kablosuz mouse teknolojisinde de mümkün oluyor. SteelSeries, Aerox 3 Wireless’ın 66 gram ağırlığındaki tasarımı ile oyun dünyasında bir ilke daha imza atıyor. Ultra hafif tasarımı, özgün delikli dış kasa ve azaltılan elektronik bileşenler, yeni bir dayanıklılık düzeyi ve şaşırtıcı biçimde hafif yapı için hassas bir tasarım ile oyuncularla buluşuyor.

Oyun sınıfı 2.4Ghz kablosuz teknoloji ve Bluetooth’un birleşmesiyle birlikte SteelSeries imzalı kablosuz ekipmanların hafif tasarımıyla hiçbir aparat gerekmeden sadece Bluetooth aracılığıyla istediğin cihaza bağlan, oyun keyfine kaldığın yerden devam et.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.